O firmie

Sponsoring.

Codzienna praca nad budowaniem jakości marki Nexelo jest dla nas równie ważna jak wspieranie miłośników sportów rowerowych. Nexelo jest obecne na imprezach z udziałem profesjonalistów, amatorów i pasjonatów, przez co pragniemy zaznaczyć swoje zamiłowanie do świata rowerów.  

Chcąc być jak najbliżej wszystkich miłośników kolarstwa i turystyki rowerowej postawiliśmy na aktywny udział w wielu czołowych imprezach w kraju, a także zapewniamy wsparcie zawodnikom oraz drużynom, które dbają o rozwój najmłodszych zawodników.

Nieprzerwanie wspieramy cykl wyścigów Via Dolny Śląsk już od 2016 roku zapewniając nagrody dla uczestników, a także przybliżając odwiedzającym markę Nexelo poprzez prezentację szerokiego asortymentu, spośród którego każdy znajdzie coś dla siebie, na naszym stoisku.

Kolejnym z kluczowych cykli, na którym jesteśmy obecni, są Górale na Start (GNS). Jest to bardzo interesujący i jeden z najbardziej znanych w polsce cykl imprez MTB, który pozwala wykazać się zarówno amatorom, młodym adeptom kolarstwa, jak i profesjonalnym zawodnikom na najlepszych trasach w polsce.
 
Od 2019 roku Nexelo obecne jest również na bezapelacyjnie największym cyklu imprez rowerowych w Polsce, czyli doskonale wszystkim znany Bike Maraton.

Nasz sponsoring to nie tylko wyścigi, a także wsparcie zawodników i drużyn - bardzo zależy nam na wsparciu i rozwoju szczególnie najmłodszych adeptów kolarstwa. Taka postawa zaowocowała nawiązaniem współpracy z drużyną KKW Nexelo Wałbrzych, która pomaga rozwijać się młodzieży i pozwala wypromować zawodników na światowym poziomie.

Sezon 2019 to również nawiązanie współpracy ze Strefą MTB Sudety. Jest to nie tylko seria doskonale zorganizowanych imprez, ale także największa i najszybciej rozwijająca się sieć tras rowerowych w kraju.

 
Bezpośredni kontakt ze środowiskiem sportów rowerowych to okazja do zdobycia wiedzy i doświadczeń, które bardzo sobie cenimy. Każde uwagi i sugestie są dla nas inspiracją do tworzenia doskonalszych produktów Nexelo.

Tworzenie tak szerokiej gamy produktowej części i akcesoriów rowerowych Nexelo to niezwykle wymagające zadanie, które realizujemy z pasją.
Głęboko wierzymy, że możliwość zbierania opinii bezpośrednio od użytkowników naszych produktów pozwoli nam się rozwijać we właściwym kierunku. Bądźcie z nami na bieżąco bo jeszcze o nas usłyszycie.Współpraca.

Jako aktywnie działająca marka, jesteśmy otwarci na propozycje współpracy ze strony organizatorów wydarzeń sportowych, prasy i mediów. Jeśli macie Państwo propozycje lub swoje uwagi w tym zakresie to z chęcią się z nimi zapoznamy.
Zapraszamy do kontaktu.

Mnich 2016 - Nexelo, Galaxy Veben Akcesoria rowerowe Nexelo

Dla prasy.

Zachęcamy do naszego Newslettera, gdzie uzyskacie Państwo bieżące informacje na temat działalności marki Nexelo. Informujemy w nim o naszym udziale w imprezach, nowościach produktowych, promocjach i nie tylko. Wszelkie materiały graficzne, na potrzeby prasowe przesyłamy indywidualnie.  W celu ich pozyskania, zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem.

  • Części rowerowe Części rowerowe oferta
  • Akcesoria rowerowe Akcesoria rowerowe oferta
  • ogumienie rowerowe ogumienie rowerowe oferta

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: