O firmie

Sponsoring.

Codzienna praca nad budowaniem jakości marki Nexelo jest dla nas równie ważna jak wspieranie miłośników sportów rowerowych. Nexelo jest obecne na imprezach z udziałem profesjonalistów, amatorów i pasjonatów, przez co pragniemy zaznaczyć swoje zamiłowanie do świata rowerów.  

W ostatnim czasie byliśmy obecni na Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym Sobótka - Strzelin - Kondratowice (2015) gdzie mieliśmy przyjemność być sponsorem jednej z nagród głównych. Udział w tej imprezie umożliwił prezentację naszej marki największym pasjonatom branży rowerowej.

Aktywnie wspieraliśmy uczestników wyścigu Ślężański Mnich 2016. Aktywnie wspieraliśmy uczestników wyścigu Ślężański Mnich 2016. Przygotowaliśmy ponad sześćdziesiąt nagród dla uczestników tak prestiżowego wyścigu. Nasze działania prospectingowe miały na celu przybliżyć rowerzystom nowości Nexelo. Bogato zaprezentowane stoisko przyciągało uwagę różnorodnością asortymentu.
 
Bezpośredni kontakt ze środowiskiem sportów rowerowych to okazja do zdobycia wiedzy i doświadczeń, które bardzo sobie cenimy. Każde uwagi i sugestie są dla nas inspiracją do tworzenia doskonalszych produktów Nexelo.

Działania naszego zespołu skierowane są tylko ku najszerszym horyzontom i postanowiliśmy  zaznaczyć swoją obecność również poza granicami kraju. Niedawno można było nas spotkać na siódmej już edycji wyścigu Enervit 50 w miejscowości Podralsko w Czechach. Ogromne zainteresowanie utwierdziło nas w przekonaniu, że jest dla nas miejsce nie tylko na rynku polskim.

Ślężański Mnich 2016 - Nexelo, Galaxy, Veben


Tworzenie tak szerokiej gamy produktowej części i akcesoriów rowerowych Nexelo to niezwykle wymagające zadanie, które realizujemy z pasją.
Głęboko wierzymy, że możliwość zbierania opinii bezpośrednio od użytkowników naszych produktów pozwoli nam się rozwijać we właściwym kierunku. Bądźcie z nami na bieżąco bo jeszcze o nas usłyszycie.

Współpraca.

Jako aktywnie działająca marka, jesteśmy otwarci na propozycje współpracy ze strony organizatorów wydarzeń sportowych, prasy i mediów. Jeśli macie Państwo propozycje lub swoje uwagi w tym zakresie to z chęcią się z nimi zapoznamy.
Zapraszamy do kontaktu.

Mnich 2016 - Nexelo, Galaxy Veben Akcesoria rowerowe Nexelo

Dla prasy.

Zachęcamy do naszego Newslettera, gdzie uzyskacie Państwo bieżące informacje na temat działalności marki Nexelo. Informujemy w nim o naszym udziale w imprezach, nowościach produktowych, promocjach i nie tylko. Wszelkie materiały graficzne, na potrzeby prasowe przesyłamy indywidualnie.  W celu ich pozyskania, zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem.

  • Części rowerowe Części rowerowe oferta
  • Akcesoria rowerowe Akcesoria rowerowe oferta
  • ogumienie rowerowe ogumienie rowerowe oferta

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: