Jubileuszowa edycja KIELCE BIKE–EXPO za nami.

Jubileuszowa edycja KIELCE BIKE–EXPO za nami.

Jubileuszowa edycja KIELCE BIKE–EXPO za nami.

 

Polska premiera złotego roweru, tor do testowania rowerów elektrycznych, miasteczko ruchu Rowerowego i Wielka Parada Rowerowa – to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali organizatorzy wystawy. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 150 wystawców z 15 krajów świata.

 

Dla Nexelo była to przede wszystkie okazja do rozmowy z naszymi partnerami na temat współpracy w przyszłym roku. Mogliśmy również zaprezentować produkty, które będą dostępne w nowym sezonie. Był to dla nas szczególny czas, który przeznaczyliśmy na wymianę doświadczeń i wysłuchanie opinii naszych klientów. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie życzliwe słowa, które są dla nas paliwem napędowym i pozwalają z jeszcze większa pewnością rozpocząć nowy sezon. 

 

Mieliśmy również okazje do podsumowania współpracy sponsorskiej z klubem KKW Nexelo Wałbrzych z którym od dwóch lat mamy możliwość rozwijać asortyment marki Nexelo, dzięki testom i wymianie doświadczeń nt naszego asortymentu.

KKW Nexelo Wałbrzych w tym roku wypracowało bardzo dobre wyniki, na co dowodem są zdobyte przez Magdalenę Zielińską Akademickich Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych Filipa Brzóski oraz 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Wiktorii Hejman.

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: