Kategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od Nexelo

Podczas wyścigu ponownie wszystko dopisało – atmosfera, kibice, frekwencja. Grubo ponad 1000 osób ruszyło więc 11 maja na trasy Bike Maratonu, a prawie 200 dzieci dzielnie walczyło z wyzwaniami Sonko Kids Bike Maratonu.

W Polanicy zawsze czuje się zapach i atmosferę wielkiej sportowej imprezy i tak było również tym razem. Zawodnicy walczyli o trofea w kategoriach Mega, Classic, Drużynowych - w których ufunowaliśmy nagrody rzeczowe dla zwycieżców oraz w kategorii Fun.

Polanica – Zdrój ma dwa oblicza: jedno – ciche, spokojne, spacerowe i uzdrowiskowe oraz drugie – szalone, strome, pełne głazów, leśnych wykrotów, błota i dzikiej radości. Drugie oblicze to twarz Bike Maratonu, który przyjeżdża tu od lat i doskonale się w Polanicy odnajduje. Doskonale  odnajdują się też zawodnicy – rowery i kolorowe kolarskie stroje widać było tu dosłownie wszędzie.

Będziemy również dostępni podczas kolejnych edycji imprezy, na które przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla uczestników. O wszystkim powiadomimy Was we wsłaciym czasie.

Kategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od NexeloKategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od NexeloKategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od NexeloKategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od Nexelo

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: