Nexelo First Lap Trophy

Nexelo First Lap Trophy

Podczas tegorocznej edycji Górale Na Start Wałbrzych, organizujemy dodatkowy konkurs dla zawodników Elita Kobiet i Elita Mężczyzn.

Aby podkecić rywalizację na najwyższym sczeblu, uruchomiliśmy dodatkową nagrodę pieniężną o łącznej puli 2 000 zł w gotówce, która będzie możliwa do zdobycia podczas Nexelo First Lap Trophy, przewidzianej dla Elity Kobiet oraz Elity Mężczyzn. Wszyscy liczymy na to że zawodnicy będą kręcili jeszcze mocniej i jeszcze szybciej, co podniesie ducha walki i sprawi że Górale Na Start, w tym roku będą jeszcze bardziej widowiskowe.

Łączna pula nagród to 2 000 zł w gotóce, która zostanie podzielona odpowiednio: za pierwsze miejsce 500 złdrugie miejsce 300 złtrzecie miejsce 200 zł, osobno dla Elity Kobiet i Elity Meżczyzn.

Żeby dodatkowo wszystko było jeszcze jaśniejsze, zamieszczamy regulamin Nexelo First Lap Trophy do pobrania w tym miejscu.

Przedstawiamy również wyciąg z regulaminu:

  • - Zwycięzcami nagrody zostaną zawodnicy, którzy na pierwszym okrążeniu, czyli po pierwszej rundzie wyścigu, dojadą jako pierwsi do linii startu i mety.
  • - Nagrodzone zostaną 3 miejsca, odpowiednio 1m. 500 zł, 2m. 300 zł, 3m. 200 zł, zarówno w wyścigu Elity Kobiet jak i Elity Mężczyzn.
  • - Aby otrzymać nagrodę, zawodnik musi ukończyć całość rywalizacji i być sklasyfikowanym w wynikach wyścigu.

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: