Lotna Premia Nexelo - Górale Na Start - Podkręcamy rywalizację!

Lotna Premia Nexelo - Górale Na Start - Podkręcamy rywalizację!

Lotna Premia Nexelo

Już w tą niedzielę odbędzie się kolejna edycja kultowej imprezy Górale Na Start, która organizowana jest przez Klub Kolarstwa Wałbrzych. Podczas imprezy, zawodnicy i zawodniczki będą startowali w kategoriach Młodzik, Junior Młodszy, Junior oraz Open (Elita + U-23). 

Aby podkecić rywalizację na najwyższym sczeblu, uruchomiliśmy dodatkową nagrodę pieniężną o łącznej puli 2 000 zł, która będzie możliwa do zdobycia podczas Lotnej Premii Nexelo, przewidzianej dla Elity Kobiet oraz Elity Mężczyzn. Wszyscy liczymy na to że zawodnicy będą kręcili jeszcze mocniej i jeszcze szybciej, co podniesie ducha walki i sprawi że Górale Na Start, w tym roku będą jeszcze bardziej widowiskowe.

Łączna pula nagród to 2 000 zł w gotóce, która zostanie podzielona odpowiednio: za pierwsze miejsce 500 zł, drugie miejsce 300 złtrzecie miejsce 200 zł, osobno dla Elity Kobiet i Elity Meżczyzn.

Żeby dodatkowo wszystko było jeszcze jaśniejsze, zamieszczamy regulamin Lotnej Premii Nexelo do pobrania TUTAJ.

To nie koniec niespodzianek.

Dla najmłodszych zawodników, startujących w sobotnich zmaganiach przygotowaliśmy dodatkowe drobne upominki konkursowe.

A co z kibicami w niedzielę?

Wiemy doskonale że sportowego ducha nie byłby bez Was, dla tego dla tych wszystkich, ktorzy będą trzymały kciucki za swoich faworytów, przygotowaliśmy konkurs z nagrodami rzeczowymi. Więcej informacji przekażemy niebawem.

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: