Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!

2 lipca na torze kolarskim w Pruszkowie zawodnik NTS Nexelo team pobił rekord Polski w jeździe godzinnej z rezultatem 49,470km. Jest to wynik o prawie 2km lepszy od tego, który ustanowił poprzedni rekordzista - Andrzej Bartkiewicz w 2014 roku(47,618 km).
Nasz zawodnik włożył bardzo wiele trudnu i zaangażowania w przygotwania do tego wydarzenia, ale końcowy efekt z pewnością był tego warty. Przez cały okres przygotowań, jak i w trakcie samego bicia rekordu Wojciech mógł liczyć na pomoc i wsparcie Nexelo.

Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!Wojciech Ziółkowski pobił rekord w jeździe godzinnej na torze w Pruszkowie!

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: