Nexelo na Visegrad V4 Race

17 września Nexelo obecne było na Visegrad V4 Race organizowanym w Sobótce jako jeden z etapów wyścigu V4 grupy wyszehradzkiej. Tego dnia na starcie stanęli zarówno zawodowcy startujący w kategorii 1.2 UCI, jak i amatorzy podzieleni na odpowiednie grupy wiekowe. Pogoda była idealna do ścigania – sucho, jednak bez słońca i upału, który utrudniałby rywalizację. Wśród zawodowców triumfował Kamil Zieliński z ekipy Domin Sport po finiszu z rozciągniętego i poszarpanego peletonu.

Dla amatorów był to przedostatni start z serii „Via Dolny Śląsk” w tym sezonie. Zawodnicy walczyli zarówno o zwycięstwo w V4 Visegrad Race, jak i o punkty do klasyfikacji generalnej w całej serii „Via Dolny Śląsk”, który zakończy się 15 października, również w Sobótce, w trakcie Rundy Spadających Liści, na którym również Nexelo będzie obecne tradycyjnie już biorąc czynny udział w organizacji i wsparciu całej serii wyścigów „Via Dolny Śląsk”.

Nexelo na Visegrad V4 RaceNexelo na Visegrad V4 RaceNexelo na Visegrad V4 RaceNexelo na Visegrad V4 RaceNexelo na Visegrad V4 RaceNexelo na Visegrad V4 Race

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: