Aktualności

Dodatkowy rabat dla uczestników Bike Maraton

Podczas tegorocznej edycji Bike Maraton przeznaczyliśmy już nagrody rzeczowe o łącznej wartości aż 30 000 zł. Zrobiliśmy to ponieważ cenimy sobie inicjatywy zrzeszające sympatyków kolarstwa i turystyki rowerowej oraz dla tego że lubimy podkręcać ducha rywalizacji.

Postanowlismy jednak dołożyć coś więcej. 

Więcej
Nexelo premiuje dystans Challenge podczas Via Dolny Śląsk.

Nexelo premiuje dystans Challenge podczas Via Dolny Śląsk.

W trakcie wybranych edycji cyklu Via Dolny Śląsk rozgrywane są zawody na dystansie Challenge - dedykowane dla początkujących rowerzystów, amatorów, rodzin, oraz osób, które nie posiadają typowo wyścigowego sprzętu, a uczestnictwo w imprezie traktują czysto hobbystycznie.

Więcej
Kategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od Nexelo

Kategorie drużynowe znowu zgarniały nagrody od Nexelo

Podczas wyścigu ponownie wszystko dopisało – atmosfera, kibice, frekwencja. Grubo ponad 1000 osób ruszyło więc 11 maja na trasy Bike Maratonu, a prawie 200 dzieci dzielnie walczyło z wyzwaniami Sonko Kids Bike Maratonu.

Więcej
Górale Na Start 2019 za nami.

Górale Na Start 2019 za nami.

Za nami kolejna edycja kultowej imprezy Górale Na Start, podczas której zawodnicy mogli zbierać punkty UCI. Trasy w Wałbrzychu jak co roku był trudne, ale za to bardzo dobrze przygotowane, dzięki czemu uczestnicy byli świadkami wielu emocjonujących momentów.

W tym roku najlepsi w Elicie okazali się Isla Short i Sergio Mantecon natomiast zwycięzcami dodatkowej nagrody pieniężnej Nexelo First Lap Trophy byli Isla Short i Bartłowiej Wawak, którzy najszybciej pokonali pierwsze okrążenie wyścigu.

Więcej

Copyright © 2013 Nexelo, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: